GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 15629069
nr 1562 9069
Vaser
3 st, Kina. Höjd: 15-22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 september 2023
kl 21:08:05
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
6
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
Vaser
Kondition: slitage, skador
nr 1562 9069
Vaser
3 st, Kina. Höjd: 15-22 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 2.600 kr |
måndag 11 september 2023 |